Jammer (1.0.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Import
am: አስመጣ

en: Custom
am: ብጁ
