Jammer (1.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Import
ast: Importar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu
