Jammer (1.0.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Import
bn: আমদানী

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: About
bn: সম্পর্কে
