Jammer (1.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Remove
cy: Symud

en: Disable
cy: Analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Custom
cy: Addasu

en: Comment
cy: Sylw
