Jammer (1.0.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Import
gu: આયાત

en: Exception
gu: અપવાદ

en: About
gu: વિશે
