Jammer (1.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Priority
is: Forgangur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Import
is: Flytja inn

en: Always
is: Alltaf

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli

en: About
is: Um
