Jammer (1.0.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Confirm
ja: 確認

en: Remove
ja: 削除

en: Disable
ja: 無効

en: Priority
ja: 優先度

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Import
ja: インポート

en: Always
ja: 必須

en: Custom
ja: カスタム

en: Comment
ja: コメント

en: Validate
ja: 確認

en: Exception
ja: 例外

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Modify
ja: 修正

en: Role(s)
ja: 役割
