Jammer (1.0.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Modify
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸು
