Jammer (1.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
