Jammer (1.0.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Import
nl: Importeren

en: Always
nl: Altijd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Comment
nl: Reactie

en: Validate
nl: Valideren

en: Exception
nl: Uitzondering

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Modify
nl: Aanpassen

en: Role(s)
nl: Rol(len)

en: Element id
nl: Element-ID
