Jammer (1.0.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Import
nn: Importer

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar
