Jammer (1.0.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Import
sl: Uvozi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Exception
sl: Izjema

en: About
sl: O modulu
