Jammer (1.0.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Ыраары

en: Yes
ky: Ийе

en: No
ky: Чок

en: Import
ky: Импорттаары

en: Comment
ky: Tайылбыр

en: About
ky: Дугайында
