Jammer (1.1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Remove
bg: Премахни

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Priority
bg: Приоритет

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Import
bg: Импортирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Role(s)
bg: Ниво/а на достъп
