Jammer (1.1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Confirm
he: אישור

en: Remove
he: הסרה

en: Disable
he: השבתה

en: Priority
he: עדיפות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Import
he: יבוא

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
