Jammer (1.1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Comment
ka: კომენტარი
