Jammer (1.1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Confirm
kk: Растау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Import
kk: Импорт

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір
