Jammer (1.1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Confirm
km: អះអាង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disable
km: បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Import
km: នាំចូល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Exception
km: ករណី​លើក​លែង

en: About
km: អំពី
