Jammer (1.1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Import
ku: هاوردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: About
ku: دەربارە
