Jammer (1.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: About
ne: बारेमा
