Jammer (1.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Confirm
sr: Потврди

en: Remove
sr: Уклони

en: Disable
sr: Искључи

en: Import
sr: Увоз

en: Comment
sr: Коментар
