Jammer (1.1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Comment
ur: تبصرہ
