Jammer (1.1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Exception
bo: དམིགས་བསལ་ཅན

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
