Jammer (1.1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disable
bs: Onemogući

en: Priority
bs: Prioritet

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Import
bs: Uvezi

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar
