Jammer (1.1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Always
el: Πάντα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Exception
el: Εξαίρεση

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
