Jammer (1.1.1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Confirm
es: Confirmar

en: Remove
es: Eliminar

en: Disable
es: Desactivar

en: Priority
es: Prioridad

en: Yes
es: Sí

en: Import
es: Importar

en: Always
es: Siempre

en: Custom
es: Personalizado

en: Comment
es: Comentario

en: Validate
es: Validar

en: Exception
es: Excepción

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Modify
es: Modificar

en: Role(s)
es: Rol(es)
