Jammer (1.1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: About
te: గురించి
