Jammer (1.1.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Import
uk: Імпортувати

en: Always
uk: Завжди

en: Custom
uk: Власний

en: Comment
uk: Коментар

en: Validate
uk: Перевірити

en: Exception
uk: Виняток

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Modify
uk: Змінити

en: Role(s)
uk: Роль(ролі)

en: Entry deleted
uk: Запис вилучений

en: Form id
uk: Ідентифікатор форми
