Jammer (1.1.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Priority
ca: Prioritat

en: Yes
ca: Sí

en: Import
ca: Importa

en: Always
ca: Sempre

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Exception
ca: Excepció

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Modify
ca: Modifica
