Jammer (1.1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disable
cs: Vypnout

en: Priority
cs: Priorita

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Always
cs: Vždy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Comment
cs: Komentář

en: Validate
cs: Validovat

en: Exception
cs: Výjimka

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
