Jammer (1.1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
