Jammer (1.1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Import
hi: आयात करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: About
hi: के बारे में
