Jammer (1.1.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Remove
id: Hapus

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Priority
id: Prioritas

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Import
id: Impor

en: Always
id: Selalu

en: Custom
id: Tersuai

en: Comment
id: Komentar

en: Exception
id: Pengecualian

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
