Jammer (1.1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Confirm
it: Conferma

en: Remove
it: Elimina

en: Disable
it: Disattiva

en: Priority
it: Priorità

en: Yes
it: Sì

en: Import
it: Importa

en: Always
it: Sempre

en: Custom
it: Personalizzato

en: Comment
it: Commento

en: Exception
it: Eccezione

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
