Jammer (1.1.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Remove
mr: काढा

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Import
mr: आयात

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
