Jammer (1.1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: About
my: အကြောင်း
