Jammer (1.1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Remove
oc: Levar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Import
oc: Importar

en: Always
oc: Totjorn

en: Custom
oc: Personalizat

en: Comment
oc: Comentari

en: Exception
oc: Excepció

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
