Jammer (1.1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Remove
os: Схаф

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Import
os: Импорт
