Jammer (1.1.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Remove
pl: Usuń

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Priority
pl: Priorytet

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Import
pl: Importuj

en: Always
pl: Zawsze

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Validate
pl: Walidacja

en: Exception
pl: Wyjątek

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Role(s)
pl: Role
