Jammer (1.1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
