Jammer (1.1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Remove
sq: Hiq

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Import
sq: Importo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: About
sq: Informacione
