Jammer (1.1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Import
eo: Importu

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento
