Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Log
eu: Log-a

en: Password
eu: Pasahitza

en: Link
eu: Esteka

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Fields
eu: Eremuak

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Key
eu: Giltza

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: MIME type
eu: MIME mota
