Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Log
hu: Napló

en: Password
hu: Jelszó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Path
hu: Útvonal

en: Sync
hu: Szinkron

en: ID
hu: Azonosító

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Fields
hu: Mezők

en: General
hu: Általános

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Key
hu: Kulcs

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Entity Type
hu: Entitástípus
