Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Link
ku: بەستەر

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Key
ku: کلیل

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...
