Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Link
ne: लिङ्क

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: MIME type
ne: MIME प्रकार
