Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Password
ps: پټ توری

en: Link
ps: تړونی

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Continue
ps: دوام

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Key
ps: کيلی
