Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Log
si: ලොග එක

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Languages
si: භාෂා
