Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Log
af: Logboek

en: Password
af: Wagwoord

en: Link
af: Skakel

en: Path
af: Pad

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Languages
af: Tale

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
