Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Log
ca: Registre

en: Password
ca: Contrasenya

en: Link
ca: Enllaç

en: Path
ca: Camí

en: Continue
ca: Continua

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Fields
ca: Camps

en: Configuration
ca: Configuració

en: Key
ca: Clau

en: Languages
ca: Llengües

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
